Party Service On Tour 2018 LIELĀ ATKLĀŠANA Rīgas klubā RADIO BARAr svinīgu atklāšanas pasākumu mājīgajās RADIO BAR telpās Vecrīgā, piektdien, 12.janvārī tiks atklāta pašmāju zināmākā dīdžeja [Ex] da Bass populārā European Hit Radio jeb EHR radio šova Party Service ekskluzīvā Latvijas klubu tūre PARTY SERVICE ON TOUR 2018. Īpašie viesi būs atraktīvais mūziķu trio 3Live Project, kas piedāvās dīdžeja, trompetes un perkusiju saspēles šovu.

„Šī gada tūri gaidu ar ļoooti lielu nepacietību. Ne tikai tāpēc, ka tie būs svētki vismaz 14 pasākumu izskatā gandrīz pusgada garumā, bet arī tāpēc, ka ar īpašu EHR vadības atbalstu šī būs visu laiku iespaidīgākā, pārdomātākā, krāšņākā un, domājams, arī apmeklētākā tūre. Ko piedāvāsim šoreiz? Apmeklētājus sagaida Eiropā pieprasītākie hīti un to remiksi, tikai šai ballītei radīts kluba dizains izmantojot stilīgas luminiscējošas dekorācijas, papildus specefekti no MuzPro, kā arī EHR promo komanda, kas katrā pasākumā piedāvās konkursus un aktivitātes ar lieliskām balvām no tūres labvēļiem. Un tas vēl nebūt nav viss! Katrs tūres tusiņš būs īpašs ar kolorītu viesmākslinieku sastāvu. Ar mums kopā ceļos perkusionists Einārs Latiševs un trompetists Normunds Piesis no 3Live Project, kā arī video projekciju virtuozs vīdžejs Kosmoss. Uz tikšanos 12.janvārī Rīgā! Šo jums ir jāredz, jādzird un jāsajūt esot klāt!” apmeklēt atklāšanas pasākumu aicina tūres namatēvs – dīdžejs [Ex] da Bass.

Klubs pirmos apmeklētājus gaidīs jau no plkst.20:00. Vakaru iesāks un arī noslēgs dīdžejs Alvis Still.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau divpadsmit gadus dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā piedāvā informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, Uhh Design, Max Supreme, MuzPro un Skaties.lv.

Seko līdzi tūres notikumiem:
http://facebook.com/partyserviceontour
http://draugiem.lv/partyserviceontour
http://twitter.com/psontour
http://skaties.lv/izklaide

  • Kur: Radio Bar
  • Pilsēta: Rīga
  • Kad: 12.01.2018 - 13.01.2018
  • Cikos: 20:00
  • Ieejas maksa: bezmaksas
  • Kontaktpersona: Radio Bar

Pasākumu pievienoja:

Pasākumi kārtojas pēc reitinga. Lai palielinātu pasākuma reitingu par 500 punktiem, sūti SMS ar tekstu:
KASNOT RE50 91800 uz numuru 1800 (maksa par SMS 0,49Ls)/ 0,70EU)R

Lai izceltu pasākumu treknrakstā, sūti SMS ar tekstu:
KASNOT TE 91800 uz numuru 1800 (maksa par SMS 0,49Ls / 0,70EUR)

 

Plānotie pasākumi

Datums   Nosaukums
20.01.2018 Party Service On Tour 2018 Limbažu novada Pāles klubā PROVINCE
Province