TOP 10 pasākumi 16.01. - 22.01.

hr

1. Izrāde Sieviete

Nacionālais teātris Lielā zāle - 16.01., 19:00

Mariannas kundzes pansijā mitinās jautra četru vecpuišu kompānija, kas savu dzīvi vada bezbēdīgā uzdzīvē. Par viņu iekāres objektu kļūst arī pie brāļa atbraukusī Elza. Pazemota un pievilta, sieviete nolemj slepus atriebt pāridarītājiem, bet neviens, kas iesaistīts šai spēlē, nenojauš, ka likme būs... pašu spēlmaņu dzīvība. Izrāde par atriebību un tās mistisko bumeranga dabu.  

http://www.kasnotiek.lv/event/87700

hr

2. Izrāde Ugunsgrēki

Dailes teātris mazā zāle - 17.01., 19:00

Kanādas dramaturga un režisora Važdi Muavada (dz. 1968) lugā „Ugunsgrēki” (2004) savijas stāsts par mīlestību, stāsts par naidu un stāsts par samierināšanos. Lai izpildītu mātes pirmsnāves vēlēšanos, Navālas bērniem ir jāatgriežas viņas pagātnē, jāiepazīst savs tēvs un savs brālis, jāatrod savas saknes un savas dzīves jēga. Izrādes varoņiem ir jānoiet visai šausminošs ceļš – no vienas vietas uz citu, no tagadnes uz pagātni, no klusēšanas uz atzīšanos. No sākuma uz beigām – lai beidzot varētu būt kopā.

http://www.kasnotiek.lv/event/86673

hr

3. Frenks Sinatra 100,Daumants Kalniņš un Jelgavas Bigbends

DAILE mūzikas nams - 19.01., 19:00

Programmā dziesmas no leģendārā dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra izpilda Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā.             Koncerta pirmajā daļā skan līdz šim nedzirdētas un mūziķu iepriekš neizpildītas dziesmas, bet otrajā daļā klausītājiem tiek atskaņoti izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi.

http://www.kasnotiek.lv/event/87605

hr

4. Ventspils bigbends un Andris Buiķis

Teātra nams Jūras vārti - 19.01., 19:00

19. janvārī plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē notiks pirmais jaunā gada koncerts sērijā "Džems ar Ventspils bigbendu”, kurā kopā ar vietējo mūziķu kolektīvu uzstāsies mūziķis, komponists un viens no pieprasītākajiem bundziniekiem Latvijā - Andris Buiķis.

http://www.kasnotiek.lv/event/89270

hr

5. Opera Madama Butterfly

Opera Lielā zāle - 19.01., 19:00

"Madama Butterfly" atjaunojums piedāvā unikālu iespēju izbaudīt LNO vēsturiskā 1925.gada iestudējuma skaistumu: saglabāta oriģinālā scenogrāfija, kostīmu dizains un arī režijas pamatrisinājums. Izrādes vēsturiskais aspekts ir unikāls arī pasaules kontekstā - iestudējums uzskatāms par vienu no visvecākajiem saglabātajiem operu uzvedumiem pasaulē. Tas vēstī par japāņu meitenes neiespējamo mīlestību, ko viņa jūt pret amerikāņu virsnieku. Šī mīlestība ir traģiska un skaista kā tauriņa lidojums pretī gaismai, kura silda, apžilbina un sadedzina. 

http://www.kasnotiek.lv/event/87103

hr

6. Izrāde Pieaugušie

Nacionālā teātra LMT Jaunā zāle - 20.01.,18:30

Pirmā grāmata bija grāvējs. Otrā grāmata izgāšanās. Tagad viņam ir trīsdesmit gadi un viņš ir nolēmis satikt septiņus tuvākos skolas laika draugus un uzrakstīt par viņiem grāmatu. Tikšanās vietas un satiktie cilvēki visdažādākie, sākot no valstīm tuvāk vai tālāk aiz Latvijas robežām līdz mazpilsētai no kurienes nākuši viņi visi. Visam cauri mēģinājums saprast to, kāda izskatās dzīve, kuru varētu saukt par veiksmīgu un izdevušos. Par kādiem pieaugušajiem ir kļuvuši tie, kuri sāka būt pieauguši kopā ar tevi no pirmās dienas pēc vidusskolas izlaiduma.

http://www.kasnotiek.lv/event/87708

hr

7. Vai Pagaršot? - izrāde bērniem

3 MĀSAS - 21.01., 12:00

Iedvesmojoties no Reja Bredberija romāna "Pieneņu vīns", ir tapusi jauna muzikāla izrāde bērniem "Vai pagaršot?". Tā ir interaktīva izrāde bērniem un viņu vecākiem, kurā skatītājs tiek iesaistīts līdzdarboties, izgaršojot priecīgos, smieklīgos, arī skumjos dzīves notikumus. Izrāde ar vasaras smaržu un kāda bērna pēkšņo atklājuma prieku par atziņu - "Es esmu dzīvs!". Tā veidojas no dažādām mazām vasaras ainiņām, kuras izspēlē aktieri Egija Silāre, Māris Bezmers un mūziķe/komponiste Elizabete Balčus

http://www.kasnotiek.lv/event/87711

hr

8. Muzikālā banka 2016 noslēguma koncerts

Olimpiskais centrs Ventspils - 21.01., 14:00

Latvijas Radio 2 rok un popdziesmu aptaujas „Muzikāla banka” apbalvošanas ceremonija ik gadu ir viens no krāšņākajiem un gaidītākajiem notikumiem mūzikas pasaulē.
Lielais finālbalsojums, kurā tiks noskaidrotas aizvadītā gada vērtīgākās dziesmas, ilgs līdz 15.janvārim, bet apbalvošanas ceremonija tradicionāli notiks Olimpiskajā centrā „Ventspils” 21.janvārī 19:00. Par dalību apbalvošanas ceremonijā Ventspilī un gada populārākās dziesmas titulu cīnās Prāta Vētra, Musiqq, The Sound Poets, Intars Busulis, Justs, Dons, Otra Puse, Antra Stafecka, Andris Ērglis, Samanta Tīna, Markus Riva, Agnese Rakovska, Mārtiņš Ruskis, Ivo Fomins, Lauris Reiniks, Gain Fast, Lauris Valters, Tumsa, Guntra, Marija Naumova, Līvi un Buks, Katrīna Bindere, Logo, Z-Scars, Dzelzs Vilks, Rassel, Edvards Grieze, Sabīne Berezina un citi izpildītāji.

http://www.kasnotiek.lv/event/88791

hr

9. Jeļenas Vaengas koncerts

Arēna Rīga - 22.01., 19:00

Krievijas estrādes zvaigzne Jeļena Vaenga uzstāsies Rīgā! Brīnišķīgu dziesmu autore un izpildītāja, kas iekarojusi ļoti daudzu savu mākslinieciskās dabas cienītāju mīlestību, ar spēcīgām vokālajām dotībām un enerģisku raksturu, 2017.gada 22.janvārī uzstāsies Arēnā Rīga ar jaunu programmu! Vispieprasītākā Krievijas estrādes dziedātāja ar solo priekšnesumu atkal ieradīsies Rīgā. Galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem krievu šansona karaliene izpildīs savas visspilgtākās un iemīļotākās dziesmas.

 

http://www.kasnotiek.lv/event/83902

hr

10. Jevgeņijs Djatlovs un instrumentālais ansamblis Akadem - Kvintets

Daugavpils Kultūras pils - 22.01., 17:00

Sanktpēterburgas izcilā aktiera Jevgeņija Djatlova daiļrade ir cieši saistīta ar mūziku. Viņš ir pazīstams kino un teātra mākslinieks, dažādu televīzijas  šovu dalībnieks. Jevgeņija Djatlova priekšnesumu pavada instrumentālais ansamblis "Akadem-Quintet" Nikolaja Krivoručko vadībā (Sanktpēterburga).

http://www.kasnotiek.lv/event/81871

Vēlies arī lai Tavs pasākums būtu KasNotiek.lv Top 10 sarakstā? Raksti: dzintars@kasnotiek.lv
Topā tiek iekļauti tikai tie pasākumi, kas ir pievienoti KasNotiek.lv.
Ienāc KasNotiek.lv un uzzini arī par pārējiem pasākumiem un norises vietām! KasNotiek.lv komanda :)
Ja vēlies atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā, spied šeit.